İslam olmak Şahı Velayet İmam Ali’nin Velayetidir.


Muhammedilik diğer İbrahimi inançlar gibi İsevilik Musevilik gibi Ümmete inmişti.
Oysa Maide Süresi ile Şahı Velayet İmam Alinin Veliliğini Allah tebliğ etmezse peygamberliğin düşer ve sizin için İslam ı seçtim dedikten sonra artık ümmete gelen nebilik şeriat kapısı kapandı.
Artık rızalık barış ve esenlik kapısı Velayet Kapısı Ferdiyet Kapısı Bab-ı Ali nin kapısı İslam kapısı açıldı Müslümanların değil Müminlerin kapısı 40 ların rızalık kapısı açıldı.
Miraçta şifresi verilen kapıdan döndürülen Muhammed Mustafa Efendimize gösterilen Tarikat kapısı açıldı. Tevhid kapısı açıldı. Neyi tartışıyor bu insanlar uyansın artık.
Kapı Alevilik Bektaşilik kapısı yani Tarikat kapısıdır.
Bab-ı Ali kapısı Gadir Humda Velayeti açıklanan Ali nin Islam esenlik barış ve rızalık kapısıdır.
Bazı cenahın İbrahimi diyerek İslamı Muhammedilik sanması İslamın dışına çıkarmak derdi daha önce İbrahim-i de demiyorlardı. Ordan yol arıyorlar. Ayrı din fakat İbrahim-i demeye getiriyorlar. İslam Ali ile başlar öncekiler Peygamber adıyla anılır. Ibrahim i diyenler de Alisiz Alevilerinde derdi İslam dışına çıkarmak.
Mesele açıktı ki Islam Alinin velayetidir. Ali nin velayetini tanımayan İslam olamaz zaten.
Bunlar 40 bin yıl namaz kılsa 40 bin yıl ceme girse Ali nin velayetini tanımıyorsa kurtuluş bulamaz.
Temel mesele Ali nin velayeti Ehli beyti emanet etmezdir.
Bize sadece Kuran yetse Allah Maide süresini göndermez Kevseri armağan etmez Ali ile Fatma dan olan İmamları armağan etmezdi. Bizi öksüz bırakmadı seçimi kendi yapıp bize Tarikat kapısını açıp yeni Mevlâyı Gadir Humda armağan edip Muhammedin Şehrine Ali Kapısından girmeyi nasip etti aşkı muhabbetlerimle


Aşk ile..

Mehmet Özgür Ersan (Dede)
Yesari Abdal Çelebi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.